PAYLAŞ
+ A -

Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler'in Gölcük depreminde yaşadığı acı yürek burktu

Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler, 1999 Gölcük depremiyle ilgili anısını takipçileriyle paylaştı. Yenenler'in deprem anısı yürek sızlattı.

Berfu Yenenler'in yürek sızlatan deprem anısı!

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler, son paylaşımı herkesin yüreğini yaktı. Yıllar önce çocukluk arkadaşıyla çekilen pozunu sosyal medya hesabından yayınlayan Yenenler, 1999 depreminde ailesini kaybeden arkadaşıyla ilgili yürek sızlatan bir paylaşım yaptı.

Berfu Yenenler, "İki gündür gelen görüntüleri izlemeyi kalbim kaldırmıyor" sözlerinin ardından şöyle dedi: 

Fotoğrafın tarihi Eylül 1999. Bilenler vardır belki ben İzmitliyim. Bu fotoğraf da Gölcük depreminden 1 ay sonra İzmit'de çekilmiş. Çocukluk arkadaşımla. Biz deprem olduğunda İzmit'te değildik, yaz tatiline gitmiştik. 

"İKİNCİ GÜNÜ DEPREM OLDU"

Aslında çocukluk arkadaşım ve ailesiyle birlikte gidilecekti o tatile. Onlar borçlarından dolayı iptal etmek zorunda kalmıştı tatili, onlar gelemedi biz gittik. Gittiğimizin ikinci günü deprem oldu İzmit'te. 

"HEPİMİZ OLABİLİRDİK, OLABİLİRİZ"

Çocukluk arkadaşım annesini, babasını, kardeşini butun ailesini depremde kaybetti. Onun yerinde ben de olabilirdim, tatile gitmekten biz de vazgeçebilirdik. İki gündür gelen görüntüleri izlemeyi bile kalbim kaldırmıyor, yaşananların acısını bırakacağı yarayı tahmin bile edemiyorum. Sadece bu fotoğraftan sonra çok iyi bildiğim bir şey var, hepimiz olabilirdik, olabiliriz..."


Habere ait görseller: