PAYLAŞ
+ A -

Elçin Sangu: Biz pahalı ameleleriz!

Oyuncu Elçin Sangu, önceki gün Ortaköy'de sevgilisi Yunus Özdiken'le beraber bir mekandan çıkarken görüntülendi. Oyuncu, mekandan çıkarken tartışmanın içine düştü.

Elçin Sangu: Biz pahalı ameleleriz!

Elçin Sangu'nun uzun bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Yunus Özdiken, kendilerini görüntüleyen muhabirlere, "Neyi çekiyorsunuz siz! Neden çekiyorsunuz? Durun bir dakika" diyerek objektiflerini eliyle kapatınca gerilimli anlar yaşandı. Basın mensuplarının 'Gazeteciyiz işimizi yapıyoruz' sözlerine, "İşiniz böyle değil. Önce kendinizi tanıtmalısınız. Biraz kibar olun, biz sizin gazeteci olduğunuzu nereden bilelim" diyerek tepki gösterdi.

 

Özdiken, "Herkesin elinde makine var. Ben anlamaya çalışıyorum, kimsin nesin. Bazen farklı durumlar oluyor. Patlamış mısır yerken çeken arkadaşlar var" dedi.

"KIRDIYSAK, ÖZÜR DİLERİM"

Sözcü'de yer alan habere göre, hayranlarıyla fotoğraf çektirdiği sırada sevgilisinin gazetecilerle tartıştığını gören Elçin Sangu, "Derdiniz ne sizin, neden tartışıyorsunuz" diyerek ortamı yumuşattı. Sangu, "Bazı arkadaşlarınızın tavrı çok çirkin o yüzden kimsiniz diye soruyoruz. Siz yanlış anladınız özür dilerim, kırdıysak. Bazı arkadaşlarınızın kötü tavrı yüzünden o şekilde bir tepki verdi" diyerek muhabirlerin gönlünü aldı.

DİZİ SAATLERİNE SİTEM ETTİ

Sangu, dizi projesinin bu sene olmayacağını söyleyip, "Bu sene dizi projem yok. Televizyon bizim istediğimiz şartları sağlayamadığı için, 150 dakika iş çekmek istemiyoruz. Ticaret yapıyoruz herkes bilincinde ama 150 dakika çok fazla, kimsenin sandığı gibi pırıltılı bir durum yok. Ben hep diyorum biz pahalı ameleleriz" diyerek dizi saatlerinin uzunluğuna sitem etti.


Habere ait görseller: